Kategórie

Ultrabooky - Počítače a notebooky

Počítače a notebooky v rôznych prevedeniach a od rôznych značkových výrobcov, prípadne počítačové zostavy, ktoré si môžete sami navrhnúť, alebo Vám ich navrhneme presne tak, ako je to pre Vás potrebné a najlepšie.
Ak sa neviete rozhodnúť, či potrebujete notebook alebo stolnú počítačovú zostavu, treba určiť, či budete potrebovať počítač aj na prenášanie, cestovanie a podobne. Notebooky majú nevýhodu v tom, že väčšinou nie je možné u nich meniť alebo pridávať hardvérové komponenty. Môžete si pridať pamäť ak máte voľný slot, alebo pevný disk, ak to model notebooku umožňuje, ale to je asi tak všetko. Treba s tým rátať a pri výbere notebooku zobrať do úvahy aj rezervu z hľadiska výkonu a kúpiť radšej o niečo výkonnejší notebook, hlavne ak rátate s tým, že ho budete mať na dlhšiu dobu.
Stolné počítače majú širšie možnosti ako notebooky. Ponúkajú lepší pomer ceny k výkonu. Majú široké možnosti výmeny počítačových komponentov, alebo doloženie ďalších počítačových komponentov a príslušenstva do počítača, možnosť zvýšenia výkonu počítača. V neposlednom rade, nie ste odkázaný na batériu. Môžete si vybrať už hotovú PC zostavu, alebo Vám počítačovú zostavu zložíme takú akú potrebujete so Zárukou na každý počítačový komponent zvlášť. PC zostavu Vám zložíme v renomovanom servisnom stredisku s dlhoročnými skúsenosťami.

32 Položka(y)

Tabuľka  Zoznam 

Nastaviť zostupne

32 Položka(y)

Tabuľka  Zoznam 

Nastaviť zostupne

Back to Top