Kategórie

TOVAR, KTORÝ NIE JE SKLADOM

V ponuke sortimentu Internetového obchodu World's sa nachádza aj veľké množstvo produktov a služieb u ktorých je uvedené, že Nie sú skladom.

Pri každom takomto tovare, je na stránke konkrétneho produktu uvedené, aby sa návštevník stránky vopred informoval o dostupnosti a lehote dodania uvedeného produktu alebo služby.

V niektorých prípadoch sa môže stať, že produkt alebo služba už nebude dostupná. Celý sortiment uvedený v Internetovom obchode World's je automatizovaným systémom dopĺňaný a aktualizovaný každý deň a sortiment nám týmto spôsobom poskytuje tretia strana, naši veľkoobchodní Dodávatelia.

Takýto tovar, ktorý nie je skladom, je väčšinou dostupný v priebehu 7 - 10 dní od Objednávky. Informácie o dodaní tovaru Vám poskytneme telefonicky, alebo na E - Mail uvedené nižšie.

Niekedy sa však môže stať, že u konkrétneho produktu alebo služby napr. došlo k ukončeniu výroby a tento už nie je dostupný a nebol ešte odstránený zo zoznamu sortimentu. Pokiaľ dôjde k takejto situácii, ospravedlňujeme sa za to. Väčšinou sa však tento sortiment nahrádza novými produktmi a službami a môžeme Vám ponúknuť náhradné riešenie. Takisto je veľa produktov, ktoré sa naskladňujú priebežne a tento tovar môže byť nedostupný, dá sa však objednať a lehota dodania je od niekoľkých dní až po 2 - 3 týždne.

Tiež je v sortimente veľa produktov, ktoré sú špecifické, alebo cenovo drahšie, prípadne ide tovar, ktorý sa môže konfigurovať, alebo si konfiguráciu vyžaduje, ako sú napr. servery, počítačové zostavy a podobne. Do tejto kategórie patrí aj veľké množstvo rôznych licencií a služieb s tým súvisiacich, ako je inštalácia systémov a programového vybavenia.

Pokiaľ je u tovaru uvedené, že Nie je skladom, bude Zákazník informovaný o termíne Dostupnosti a Dodania tovaru. Všeobecne platí, že tovar, ktorý nie je skladom, ale je uvedený na stránkach E - Shopu World's je z našej strany Dodateľný. Ešte pred platbou odporúčame sa však radšej informovať vopred o dostupnosti a lehote dodania tovaru. O lehote Dodania sa môžete informovať aj telefonicky na č.: 0907837484 alebo zaslaním E - Mailu na našu adresu sales@worlds.sk

Back to Top